Itapema Verao
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | Airconditioning |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Itapema Verao villa van 120 m² biedt plaats aan maximaal 11 gasten en is gelegen binnen 3 km afstand van natuurgebieden zoals Water Park Porto Das Aguas. Dit vakantiehuis ligt op rijafstand van 15 minuten van Praia Grossa en biedt draadloos internet en privéparkeren.
Het Meia Praia strand is op een korte afstand van deze 2-badkamer villa gelegen. Itapema Verao villa is op 4 km afstand van de Brug der Zuchten gesitueerd.
Pao.Come bevindt zich op een steenworp afstand van deze woning en serveert Braziliaanse gerechten.
- Locale bezienswaardigheiden
- Univali EcoMuseum3,9 km
- Havan4,5 km
- Pereque3,3 km
- Kart Outdoor Porto Das Aguas3,8 km
- Parque Aquático Porto das Águas3,7 km
- Praia do Pereque3,8 km
- EcoCulture Center Adventure House3,9 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Ministro Victor Konder35 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Gratis parkeren
- Huisdieren toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Itapema Verao villa?
Gasten van Itapema Verao villa kunnen hun auto parkeren op privé-autoparkeren. - ❓
Wat zijn de beste restaurants in de buurt van Itapema Verao villa?
Gasten van Itapema Verao villa kunnen eten in Pao.Come restaurant, dat Braziliaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keuken in dit vakantiehuis?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in dit vakantiehuis. - ❓
Wie zijn de meest regelmatige gasten in deze villa?
Hoewel deze villa vooral geliefd is bij zakengasten, zijn alle gasten welkom. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Itapema Verao villa?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Itapema Verao villa. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Itapema Verao villa?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Itapema zijn het Central Beach en Praia Grossa, die respectievelijk op 3 en 6 km van Itapema Verao villa liggen. Daarnaast is het Meia Praia strand (1 km) ook een aanrader om te bezoeken.